Kontakt
 
 
Color Management - Część 4

Systemy sterowania reprodukcją barw. Przestrzenie CIERGB i CIEXYZ.


Color Management - Część 3

Systemy sterowania reprodukcją barw. Przestrzenie trójchromatyczne.


Color Management - Część 2

Systemy sterowania reprodukcją barw. Podstawy barwometrii.


Liczba atykułów na stronie: 4
Zobacz listę
Liczba szkoleń na stronie: 6
Zobacz listę
Szkolenia
Opis szkolenia:

Czwarte szkolenie z zakresu standaryzacji ma na celu podsumowanie tematów poruszanych na trzech poprzedzających je szkoleniach z tego zakresu oraz przygotowanie Państwa do oceny, czy profile ICC wykonywane przez Państwa lub na Państwa zlecenie, lub profile ICC które Państwo otrzymujecie właściwie opisują jakość procesu drukowania.


Opiszemy Państwu sposoby przygotowania do drukowania obrazów do charakteryzacji kolorymetrycznej, po pomiarze których wykonuje się profil ICC. Przygotujemy do samodzielnego przygotowania takich obrazów. Powiemy o zaletach i wadach niektórych, dostępnych na rynku testów. Wymienimy najczęściej pojawiające się błędy popełniane na tym etapie.


Przypomnimy Państwu, jak praktycznie zastosować wiedzę zdobytą na poprzednich szkoleniach w celu weryfikacji jakości wydrukowanych obrazów do charakteryzacji kolorymetrycznej.


Przedstawimy najczęściej występujące podczas produkcji błędy drukowania i powiemy jak im zapobiegać. Pozwoli to Państwu uniknąć wielu reklamacji spowodowanych złą jakością odbitek w nakładzie.


Przedstawimy zestaw parametrów jakościowych produkcji poligraficznej jakie powinny znaleźć się w każdej umowie pomiędzy zleceniodawcą a drukarnią. Pokażemy jak powinien wyglądać raport kontroli jakości produkcji drukowanej i przedstawimy podstawy statystycznej kontroli jakości w przemyśle poligraficznym.


Na koniec powiemy jak zweryfikować jakość na podstawie dostarczonych profili ICC procesów drukowania.


Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu wszystkich, którym jakość produkcji poligraficznej nie jest obojętna. Przekazywana na tym szkoleniu wiedza jest wynikiem doświadczeń prowadzącego szkolenie nabytych podczas wykonywania licznych profili ICC charakteryzujących procesy drukowania. Etap standaryzacji procesu drukowania jest niezbędny do właściwego wykonania profili ICC, które mają służyć Państwu i Państwa Klilentom.

Terminy:
do ustalenia - zależy od ilości chętnych
Czas trwania szkolenia:
10 godz. / 2 dni
Miejsce szkolenia:
do ustalenia
Prowadzący:
Konrad Blachowski
Cena szkolenia:
1600.00 PLN


Jeżeli chcą Państwo zapisać się na to szkolenie to prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. (Pola zaznaczone * są wymagane). Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat tego szkolenia prosimy o kontakt.

Imię*:
Nazwisko*:
Adres e-mail*:
Telefon kontaktowy:

Inne szkolenia:

Standaryzacja procesów drukowania - cz.1
[ Więcej ]

Standaryzacja procesów drukowania - cz.2
[ Więcej ]

Standaryzacja procesów drukowania - cz.3
[ Więcej ]

Color Management - podstawy
[ Więcej ]

Color Management w praktyce
[ Więcej ]