Kontakt
 
 
Color Management - Część 4

Systemy sterowania reprodukcją barw. Przestrzenie CIERGB i CIEXYZ.


Color Management - Część 3

Systemy sterowania reprodukcją barw. Przestrzenie trójchromatyczne.


Color Management - Część 2

Systemy sterowania reprodukcją barw. Podstawy barwometrii.


Liczba atykułów na stronie: 4
Zobacz listę
Liczba szkoleń na stronie: 6
Zobacz listę
Szkolenia
Opis szkolenia:

Celem szkolenia jest wprowadzenie do zagadnień związanych ze standaryzacją procesów technolocznych zachodzących w drukarniach.


Jest to pierwsze z serii szkoleń o tematyce standaryzacji. Dowiedzą się na nim Państwo na czym polega standaryzacja procesów technologicznych wchodzących w skład całego procesu wydawniczego, do których należą: pozyskanie materiałów wydawniczych, przetwarzanie i obróbka materiałów wydawniczych, przygotowanie publikacji do druku, przygotowanie form drukowych, proces drukowania, procesy wykończeniowe, spedycja.


Główny nacisk na szkoleniu położony zostanie na standaryzację procesu drukowania. Niemniej jednak, ponieważ jakość i stabilność procesu drukowania zależy w znacznej mierze od procesów poprzedzających drukowanie, uczestnicy poznają również zasady standaryzacji takich procesów jak przyjmowanie materiałów wydawniczych, przygotowanie do druku (pre-press), proofing, wykonanie form drukowych.


Dowiecie się Państwo również w jakim celu przeprowadza się standaryzację procesów, a także, iż jest ona nieodzowna, gdy profile ICC charakteryzujące proces drukowania mają służyć Wam i Waszym Klientom.


Poznacie Państwo zasady weryfikacji jakości półproduktów wykorzystywanych w procesach wydawniczych, takich jak podłoża drukowe lub farby.


Otrzymacie Państwo kilka użytecznych narzędzi cyfrowych, dzięki którym standaryzacja niektórych z procesów stanie się szybka i prowadzić będzie do zakładanego celu.


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu wszystkich związanych procesami wydawniczymi: przedstawicieli drukarń, drukarzy, szefów produkcji, technologów, twórców, grafików, przedstawicieli agencji reklamowych, operatorów DTP, fotografów, skanerzystów i wszystkich pozostałych przedstawicieli zawodów, których nie wymieniliśmy, a które odgrywają ważną rolę w procesach reprodukcji wielobarwnej.

Terminy:
do ustalenia - zależy od ilości chętnych
Czas trwania szkolenia:
8 godzin / 2 dni
Miejsce szkolenia:
do ustalenia
Prowadzący:
Konrad Blachowski
Cena szkolenia:
1600.00 PLN


Jeżeli chcą Państwo zapisać się na to szkolenie to prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. (Pola zaznaczone * są wymagane). Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat tego szkolenia prosimy o kontakt.

Imię*:
Nazwisko*:
Adres e-mail*:
Telefon kontaktowy:

Inne szkolenia:

Standaryzacja procesów drukowania - cz.2
[ Więcej ]

Standaryzacja procesów drukowania - cz.3
[ Więcej ]

Standaryzacja procesów drukowania - cz.4
[ Więcej ]

Color Management - podstawy
[ Więcej ]

Color Management w praktyce
[ Więcej ]