Na trzecim z kolei szkoleniu z zakresu standaryzacji procesów drukowania poznają Państwo inne parametry tych procesów opisujące jakość odbitek wraz z pozostałymi parametrami omówionymi na poprzednich szkoleniach.
Do tych parametrów należą: kolejność drukowania, współczynniki przyjmowania farb, balans szarości, krzywa gradacyjna jasności oraz najciemniejsza achromatyczna barwa reprodukcji. Poznają Państwo sposób kontrolowania wymienionych parametrów oraz sposób wyznaczania dla ich wartości celów standaryzacyjnych.
Dzięki tej części szkolenia uzyskają Państwo pełny obraz, jak opisać jakość odbitek aby móc dołączyć do grona świadomych użytkowników systemów sterowania barwą.
Świadomość, że nie wystarczy w sposób przypadkowy przygotować i wydrukować obraz do charakteryzacji kolorymetrycznej procesów drukowania pozwoli Państwu uniknąć marnowania czasu i pieniędzy. Umiejętność przeprowadzania standaryzacji procesu drukowania i właściwego jego opisu wyróżni Państwa spośród całej rzeszy nieświadomych użytkowników systemów sterowania barwą i ułatwi komunikację z Państwa Klientami lub Wykonawcami.
Podobnie, jak podczas innych szkoleń prowadzonych przez naszą firmę, będą mieli Państwo możliwość praktycznej oceny jakości odbitek w oparciu o samodzielnie wykonywane pomiary i przeprowadzaną analizę ich wyników.
Tak jak w przypadku poprzednich szkoleń z tego zakresu, zapraszamy do wzięcia udziału w niniejszym wszystkich, którym jakość produkcji poligraficznej nie jest obojętna. Przekazywana na tym szkoleniu wiedza jest wynikiem doświadczeń prowadzącego szkolenie nabytych podczas wykonywania licznych profili ICC charakteryzujących procesy drukowania. Etap standaryzacji procesu drukowania jest niezbędny do właściwego wykonania profili ICC, które mają służyć Państwu i Państwa Klilentom.
|